Rekonstrukce vily v Dobřichovicích
13.6.2017
Rodinný dům v Zaječicích
13.6.2017
Zobrazit vše
Budova je dvoupodlažní nepodsklepený objekt (rodinný dům), který je ze severní strany částečně zapuštěn do terénu. V 1.NP se nachází obytné místnosti a technické zázemí budovy. V 2.NP jsou pouze pobytové místnosti rodinného domu. Vedle objektu je směrem na jihovýchod navržena garáž.

název RODINNÝ DŮM MATYS
adresa Pokratice – okres Litoměřice
kategorie
rodinný dům
investor Marek Matys; Litoměřice
generální projektant CUBESPACE s.r.o.; Praha 7 – Na Maninách 856/15
popis objektu Budova je dvoupodlažní nepodsklepený objekt (rodinný dům), který je ze severní strany částečně zapuštěn do terénu. V 1.NP se nachází obytné místnosti a technické zázemí budovy. V 2.NP jsou pouze pobytové místnosti rodinného domu. Vedle objektu je směrem na jihovýchod navržena garáž.
celková podlahová plocha 180 m2
realizované profese_TZB VYT; VZT; ELE-silno; ELE-slabo; ZTI;

navržené řešení spol. TechOrg:

VYT / CHL Zdrojem tepla rodinného domu bude kompaktní TČ (s chladicím okruhem) vzduch / voda společně s integrovaným elektrokotlem.  Výkon TČ při A 7 / W 35 °C je 10 kW. Tepelné čerpadlo bude umístěno ve venkovním prostředí ze severní strany objektu. Bivalentní elektrokotel má výkon 6 kW. Vytápění je realizováno PDL vytápěním v kombinaci s deskovými OT. Chlazení obývacího pokoje je realizováno kanálovou FC jednotkou napojenou přímo na TČ.
VZT Profese VZT řeší v tomto objektu odvětrání sociálního zázemí a koupelen. Celkem  200 m3/h. Větrání garáže je přirozené.
stupeň PD DSP
realizace PD 05 – 2010

Poptávka služeb