Rekonstrukce rodinného domu v Dejvicích
13.6.2017
Novostavba rodinného domu – Mukařov
13.6.2017
Zobrazit vše
Novostavba bytového komplexu – celkem 7 bytových domů bez podsklepení se třemi nadzemními podlažími. V každém domě se v 1.NP s výjimkou bytů nacházejí také garáže a technická místnost. Ve 2. a 3. NP jsou již pouze byty.

název BYTOVÝ KOMPLEX RAČINĚVESKÁ
adresa Újezd nad Lesy
kategorie
bytový dům
investor PROSPER spol. s r.o.
generální projektant Ing. M. Kvasnička, Račiněveská 2444/c, 190 16 Újezd nad Lesy – Praha 9
popis objektu Novostavba bytového komplexu – celkem 7 bytových domů bez podsklepení se třemi nadzemními podlažími. V každém domě se v 1.NP s výjimkou bytů nacházejí také garáže a technická místnost. Ve 2. a 3. NP jsou již pouze byty.
celková podlahová plocha 855 m² na 1 bytový dům
realizované profese_TZB projekt profese vytápění

navržené řešení spol. TechOrg:

VYT Jako zdroj tepla pro každý objekt jsou navrženy 2 plynové kotle o výkonu 24 kW zapojené do kaskády o celkovém výkonu 48 kW. Systém dvou kotlů umožňuje částečnou zálohu při poruše nebo odstavení jednoho z kotlů a možnost provozu na nízký výkon při malé potřebě tepla. Umístění zdroje je v technické místnosti v 1.NP každého objektu. Odkouření kotlů je společným kouřovodem napojeným do komína a přívod vzduchu pro spalování je neuzavíratelným otvorem z venkovního prostoru. Jako koncové prvky pro vytápění jednotlivých prostor jsou uvažována desková a trubková otopná tělesa. Příprava teplé vody je centrální v zásobníkovém ohřívači TV o objemu 750 litrů. Regulace zdroje umožňuje současnou dodávku tepla do otopné soustavy a do zásobníkového ohřívače TV.
stupeň PD DPS
realizace PD 2009

Poptávka služeb