Omega Butik
13.6.2017
Galerie Teplice – nákupní centrum
13.6.2017
Zobrazit vše
Areál školy je již od doby svého vzniku (r.1989) rozdělen na objekty „A“, „B“, „E“, „F“ a „H“. Dělení je ponecháno z původně zamýšleného projektu. Objekty jsou vzájemně propojeny. Hlavními cíly rekonstrukce je zateplení fasád, spojená s výměnou starých oken za nová plastová a změna vnitřních dispozic dle nového způsobu využití areálu.

název REKONSTRUKCE DINO SCHOOLS OF PRAGUE
adresa PRAHA 15 – PETROVICE
kategorie
škola
investor PPD JOB AGENCY s.r.o.; Praha
generální projektant Dino Schools of Prague
popis objektu Areál školy je již od doby svého vzniku (kolaudováno r.1989) rozdělen na objekty „A“, „B“, „E“, „F“ a „H“ (objekt „H“ rekonstrukce neřeší). Dělení je ponecháno z původně zamýšleného projektu, části „C“, „D“ a „G“ nebyly realizovány. Objekty jsou vzájemně propojeny. Hlavními cíly rekonstrukce je zateplení fasád, spojená s výměnou starých oken za nová plastová a změna vnitřních dispozic dle nového způsobu využití areálu.
celková podlahová plocha 7800 m2
realizované profese_TZB VYT; VZT; ELE-silno; ELE-slabo; ELE-MaR; ZTI;

navržené řešení spol. TechOrg:

VYT Zdrojem tepla pro objekt je plynová kotelna umístěná v jiném objektu. Rekunstrukce začne rozdělovací stanicí v objektu H. Odtud bude rekonstruován páteřní rozvod a veškeré ostatní rozvody včetně nových OT.
VZT V objektu jsou navrženy různé VZT jednotky. Samostatnou jednotkou je jednotka pro provoz gastra (13900 m3/h). V objektu je navrženo ještě několik rekuperačních VZT jednotek pro větrání sociálního zázemí, tělocvičny a heren. Celkem je v areálu umístěno 20 VZT jednotek. Profese VZT dále řeší chlazení racku ve 2.NP objektu A.
stupeň PD DSP
realizace PD 2010

Poptávka služeb