Galerie Teplice – nákupní centrum
13.6.2017
Mateřská škola Odolená Voda
13.6.2017
Zobrazit vše
Budova bude sloužit jako administrativní sídlo firmy se skladovacím zázemím. Jde o dvoupodlažní podsklepený objekt, který bude možno v případě růstu firmy rozšířit o další dvě nadzemní podlaží.

název CENTRUM BYTŮ, OBCHODŮ A SLUŽEB, BLATOV – OBJEKT II.
adresa Újezd nad Lesy
kategorie
občanská budova
výrobní objekt
investor STAPECH spol. s.r.o., Hrádková 1110
generální projektant Ing. Arch. Milan Hudec
popis objektu Budova bude sloužit jako administrativní sídlo firmy se skladovacím zázemím. Jde o dvoupodlažní podsklepený objekt, který bude možno v případě růstu firmy rozšířit o další dvě nadzemní podlaží.
celková podlahová plocha 1860 m²
realizované profese_TZB VYT; VZT; ELE-MaR;

navržené řešení spol. TechOrg:

VYT Zdrojem tepla a chladu bude kompaktní TČ vzduch / voda umístěné na střeše objektu spolupracující bivalentně s elektrokotlem o výkonu 60 kW umístěným ve strojovně na střeše. Elektrokotel bude při poklesu venkovní teploty pod teplotu bivalence spolupracovat s TČ a zajišťovat dostatečný výkon pro otopnou soustavu. Strojovna na střeše je řešena jako mobilní pro případ požadavku na výstavbu dalších podlaží na stávající objekt. Koncovým prvkem budou parapetní FCU v jednotlivých kancelářích. Skladovací prostory jsou vytápěny pomocí teplovzdušných sahar.
VZT V objektu jsou navrženy dvě centrální VZT jednotky s rekuperací tepla. Jednotka pro větrání technických místností a skladových prostor. Celkový vzduchový výkonu 2600 m3/h. Druhá jednotka je navržena pro větrání administrativních prostor a sociálního zázemí. Celkový vzduchový výkonu 3700 m3/h. Jednotky umístěny v technickém zázemí v 1.NP.
stupeň PD DPS
realizace PD 2008

Poptávka služeb