Centrum bytů, obchodů a služeb Blatov – objekt II.
13.6.2017
Mateřská škola a Obecní úřad Okrouhlo
13.6.2017
Zobrazit vše
Stavba se skládá ze dvou objektů propojených komunikačním krčkem. V případě obou objektů se jedná o dvoupodlažní nepodsklepený objekt modulové konstrukce. Mateřská škola bude dvoutřídní, pro celkem 96 dětí a navrhovaná modulová konstrukce umožní etapovitou výstavbu.

název MATEŘSKÁ ŠKOLA ODOLENÁ VODA
adresa Odolena Voda
kategorie
občanská budova
investor Město Odolena Voda
generální projektant CUBE SPACE modular building systém; Na Maninách 856/150; P-7;
popis objektu Stavba se skládá ze dvou objektů propojených komunikačním krčkem. V případě obou objektů se jedná o dvoupodlažní nepodsklepený objekt modulové konstrukce. Mateřská škola bude dvoutřídní, pro celkem 96 dětí a navrhovaná modulová konstrukce umožní etapovitou výstavbu. Dále škola obsahuje veškeré nutné zázemí, včetně výdeje jídel. K mateřské škole přísluší zahrada. Zimní zahrady osazeny skly na bázi Fresnelových čoček.
celková podlahová plocha 1073 m²
realizované profese_TZB VYT; VZT; ELE-silno; ELE-slabo; ZTI;

navržené řešení spol. TechOrg:

VYT Zdrojem tepla pro vytápění a ohřev TV bude pro každý objekt plynový kondenzační kotel o výkonu 28 kW společně se soustavou solárních kolektorů (40 m2). Koncovým prvkem bude v hernách, pracovnách a umývárnách podlahové vytápění realizované suchou metodou výstavby. Ve zbylých částech objektu bude použit klasický způsob vytápění s deskovými otopnými tělesy. Pro zvýšení energetické nezávislosti budou na střeše objektu realizovány fotovoltaické panely o ploše cca 28 m2.
VZT Pro každou ze čtyř tříd navrženo samostatné větrací zařízení s rekuperací tepla. Celkový vzduchový výkonu 5040 m³/h
stupeň PD DUR, DSP
realizace PD 2009

Poptávka služeb